Založ si blog

Slušné Slovensko?

Slovensko v poslednom období dosiahlo slušné úspechy v ekonomike, život ľudí sa zlepšuje nárastom platov, znižovaním nezamestnanosti, znižovaním zadĺženosti atp. – to sú nielen štatistické údaje, ale aj skutočné dopady priaznivej ekonomickej situácie na ľudí. Tieto pozitívne trendy v médiách sa vôbec nespomínajú, jedine a dlhodobo sa šíria správy a nepodložené fámy o korupcii a zlodejstve výhradne u vládnucich politikoch. Samozrejme bez dôkazov, právoplatného rozsudku alebo iného OBJEKTÍVNEHO dôkazu. Samé špinenie, nenávistné prejavy za rámec zdravého rozumu. V tejto mediálno – opozičnej masáži sa udeje vražda novinára s priateľkou. Nastane okamžite mediálno – opozičné obviňovanie vládnych politikov aj vládnej strany zo zodpovednosti za zločin vraždy, bez najmenšieho dôkazu či zistenia príčiny tragédie a ako sa to vlastne udialo. Už toto samé o sebe vnucuje myšlienku, ako keby to bolo dopredu pripravené – všetky tie transparenty, rezervovanie miest na demonštrácie (podotýkam, že s predstihom), pódia, prenosné toalety atď. O čom to svedčí nech si každý urobí úsudok sám.

Chce niekto pochybovať o tom, že nemáme slobodné voľby – máme ich a predsa ich výsledok opozícia a mediokracia nerešpektujú, organizujú rozvrat štátu a otvárajú cestu k anarchii.

Demonštrácie rozhodne nie sú cesta k slušnému Slovensku, veď pracujú s nenávisťou, klamstvom a manipuláciou.

Na záver známe príslovie: keď je koze dobre, ide sa na ľad kĺzať.

Zastavte šialenstvo

03.03.2018

Tragédia, ktorá sa udiala dvom mladým ľuďom je v prvom rade tragédiou ich rodín, ktorých drvivo zasiahla. Tí ostatní, ktorí doteraz nepoznali týchto mladých ľudí a ronia nad nimi krokodílie viac »

Jánošíkove dni v Terchovej

06.08.2017

Od piatku - 4.8.2017 prebieha v Terchovej jedno z krásnych kultúrnych podujatí na Slovensku. Sobotňajší večerný program uchvátil a pookrial dušu tých, čo boli prítomní a bolo ich neúrekom viac »

Pán Igor Slobodník, ktoré vojská sa nám premávajú po „zvrchovanom“ území?

03.06.2017

Pán Igor Slobodník, písal ste, že sme v najsilnejšom svetovom klube, otázka znie, my sme v Číne? Myslím si, že treba trochu pokory a rozhľadu. Nie je to tak dávno (v historickom ponímaní viac »

pocitac,

Európsky certifikát pootvorí vysokoškolákom dvere na trh práce

18.07.2018 14:00

Dvetisíc vysokoškolákov môže v septembri bezplatne získať certifikát dokazujúci nielen základné, ale aj pokročilé znalosti práce s počítačom.

viktor orbán, orbán, maďarsko,

Maďarsko vystúpi z globálneho migračného balíka OSN

18.07.2018 13:53

Koncepcia dokumentu OSN je neprijateľná, pretože sa snaží presadzovať myšlienku, že migrácia je základným ľudským právom, myslí si šéf diplomacie Szijjártó.

Oceľ

EÚ zavedie 25 % clá na dovoz ocele, nechce byť ňou zaplavená

18.07.2018 13:50

Európska únia zavedie tento týždeň clá na oceľ, aby chránila svojich vlastných výrobcov pred nárastom importu ocele v dôsledku amerických ciel.

Andrej Rusnák, SAV

Zamestnanci SAV sú pre transformáciu v právnom vákuu, tvrdia tamojšie odbory

18.07.2018 13:25

Zamestnanci SAV sa nachádzajú v právnom vákuu, čo je spôsobené komplikáciami pri transformácii jednotlivých ústavov SAV, uviedol predseda odborov Andrej Rusnák.

jaromal

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 6
Celková čítanosť: 14447x
Priemerná čítanosť článkov: 2408x

Autor blogu

Kategórie