Založ si blog

Slušné Slovensko?

Slovensko v poslednom období dosiahlo slušné úspechy v ekonomike, život ľudí sa zlepšuje nárastom platov, znižovaním nezamestnanosti, znižovaním zadĺženosti atp. – to sú nielen štatistické údaje, ale aj skutočné dopady priaznivej ekonomickej situácie na ľudí. Tieto pozitívne trendy v médiách sa vôbec nespomínajú, jedine a dlhodobo sa šíria správy a nepodložené fámy o korupcii a zlodejstve výhradne u vládnucich politikoch. Samozrejme bez dôkazov, právoplatného rozsudku alebo iného OBJEKTÍVNEHO dôkazu. Samé špinenie, nenávistné prejavy za rámec zdravého rozumu. V tejto mediálno – opozičnej masáži sa udeje vražda novinára s priateľkou. Nastane okamžite mediálno – opozičné obviňovanie vládnych politikov aj vládnej strany zo zodpovednosti za zločin vraždy, bez najmenšieho dôkazu či zistenia príčiny tragédie a ako sa to vlastne udialo. Už toto samé o sebe vnucuje myšlienku, ako keby to bolo dopredu pripravené – všetky tie transparenty, rezervovanie miest na demonštrácie (podotýkam, že s predstihom), pódia, prenosné toalety atď. O čom to svedčí nech si každý urobí úsudok sám.

Chce niekto pochybovať o tom, že nemáme slobodné voľby – máme ich a predsa ich výsledok opozícia a mediokracia nerešpektujú, organizujú rozvrat štátu a otvárajú cestu k anarchii.

Demonštrácie rozhodne nie sú cesta k slušnému Slovensku, veď pracujú s nenávisťou, klamstvom a manipuláciou.

Na záver známe príslovie: keď je koze dobre, ide sa na ľad kĺzať.

Narušená suverenita

26.08.2018

V mediálnom priestore sa v drvivej prevahe oboznamujeme výhradne s názormi úzkeho vyprofilovaného prúdu - t.j. prezidenstkej kancelárie v koordinácii s pravicovými médiami, ktoré vlastnia zahraničné viac »

Čo je agresia?

02.08.2018

V súčasnosti začalo vojenské cvičenie NATO a pridružených štátov. Môže niekto ešte pochybovať o agresívnom správaní tohoto vojenského paktu, keď niektoré aktivity cvičenia umiestnili viac »

Zastavte šialenstvo

03.03.2018

Tragédia, ktorá sa udiala dvom mladým ľuďom je v prvom rade tragédiou ich rodín, ktorých drvivo zasiahla. Tí ostatní, ktorí doteraz nepoznali týchto mladých ľudí a ronia nad nimi krokodílie viac »

Russia Turkey Syria

Otázne je, kam potiahnu z Idlibu 'vyvedení' islamskí teroristi

18.09.2018 18:00

Útok na Idlib, poslednú baštu islamských teroristov sa nekoná. Aspoň zatiaľ. Aspoň zatiaľ. Otázkou je ďalší osud radikálov.

káva, pár, muž, žena, zoznámenie

Partneri nebudú môcť uzatvárať oficiálne partnerské zväzky

18.09.2018 17:57

Neformálne zväzky medzi mužmi a ženami, ako aj medzi osobami rovnakého pohlavia tu vždy boli a budú, bez ohľadu na ich legislatívne ukotvenie.

matovič

Povinný teplý obed pre žiakov nebude, OĽaNO s návrhom neuspelo

18.09.2018 17:55

Vládny Smer už skôr oznámil, že chce zaviesť stravné zadarmo pre deti.

Parlament NR SR Schôdza nrsr

Ústavné zastropovanie dôchodkov poslalo do druhého čítania aj 14 hlasov 'kotlebovcov'

18.09.2018 17:36, aktualizované: 17:43

Návrh koaličnej strany Smer získal 93 hlasov z 145 prítomných poslancov.

jaromal

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 8
Celková čítanosť: 17644x
Priemerná čítanosť článkov: 2206x

Autor blogu

Kategórie