Založ si blog

Dvojtvárnosť

Stala sa tragická udalosť, kedy zavraždili mladú matku.

Keď sa vynorili okolnosti ohavného činu, v normálnom človeku to začne vrieť – obrovská disproporcia pri informovaní novinármi – tí sú jasní, oni naháňajú senzácie, aj keď tragické. Lenže, jasne sa tu ukazuje zlyhanie štátnych orgánov a nie prvý krát a zodpovední sú ticho, mlčia, maximálne – ako konkubína (to nie je urážka, to je pomenovanie statusu) p. prezidentka Čaputová sa vyjadrí nič nehovoriacim výrokom, že sa to musí vyšetriť. No čo, úlohu si splnila, reagovala. A teraz nastávajú otázky LENŽE: keď zavraždili mladého novinára s milenkou, ktorí akosi ešte pre spoločnosť nestihli vytvoriť relevantné hodnoty, všetky médiá, „angažovaní“ politici bliakali, šírili lži, manipulovali manipulovateľné davy proti vtedajšej vláde, až došlo k jej výmene. Teraz, vrah je známy, sú informácie o nečinnosti príslušných orgánov. A nič sa nedeje.

Za toto, musia padať hlavy. Keď úchyl znesie zo sveta krutým spôsobom mladú ženu, ktorá pre spoločnosť vytvárala nevyčísliteľné hodnoty – starostlivosť o deti, jej práca, statočný život, tak pre novinárov je to len senzácia a pre tých politikov, ktorí pri novinárovi kvílili, vytvárali hystériu, mladá žena odrazu nič neznamená?! Je menej ako mladý novinár?!

Kde sú teraz tzv. „slušní“ na čele so Šeligom, zmanipulované davy, ktorí vtedy volali po zmene vlády a skrivodlivo vinili vtedajšiu vládu?! Jasne sa ukazuje ich podliacký charakter a nemravnosť. Teraz je vrah známy a bol známy aj pred hrozným skutkom, ale vláda (jej orgány) nič na ochranu mladej ženy nespravila, silové orgány vlády priamo vytvorili svojím nekonaním podmienky, aby sa hrôzoskutok stal.

A nastalo ticho, obligátne frázy prehrmeli. Prezidentka Čaputová, ktorá v Teplárni ronila krokodílie slzy, iba že sa to musí riadne vyšetriť, podobne ako v Michalovciach – takéto okaté farizejstvo. A Slovensko sa čoraz viac utápa v bahne. Strašne smutný príbeh.

Manipulácia médií

24.09.2023

V tomto predvolebnom čase sme svedkami frontálneho útoku médií na základne atribúty demokratického štátu. V každej, alebo skoro každej predvolebnej relácií, televíznych debatách, článkoch apod., nám vyskakuje jedna – médiami preferovaná – strana PS. Pritom sa v parlamente nenachádza. Rôzne agentúry robia prieskum volebných preferencií, spriazneným [...]

Kde sme po novembri r. 1989

12.11.2022

My čo sme prežili roky 70 a 80 už s normálnym vnímaním, môžeme porovnávať podľa vlastných skúseností. Takisto sú dostupné štatistické údaje o cenových reláciách a priemerných platoch – pokiaľ sú prezentované objektívne v súvislostiach, výsledok je nespochybniteľný. V novembri 1989 najviac vadila protagonistom cenzúra, či tzv. nesloboda. Porovnajme si to s [...]

Mzdochy

22.09.2021

Čítal počúval som o mzdochách. Podľa nemenných pravidiel logického usudzovania, definícia pojmu mzdochy je ako „vyšitá“ na prestitútov denníka N, SME, Aktualít, aj iných vlastizradných plátkov. Nejde normálne rozmýšľajúcemu človeku do hlavy, ako je možné, že nevzdelané, tupé, hlúpe a pre nevzdelanosť arogantné novinárske hyeny – prestitúti, [...]

Moskva / Lekár / Sanitka / Záchranka /

Desiatky ľudí v Moskve skončili v nemocnici. Otrávili sa šalátom z donáškovej služby

17.06.2024 14:11

U všetkých nakazených sa zistilo, že majú príznaky botulizmu.

Jozef Hanuska

Skutok preklasifikovali. Synovi smutne známeho vraha hrozí za brutálnu vraždu ženy doživotie

17.06.2024 13:50

Polícia v januári informovala o náleze tela ženy bez známok života v jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia pátra po nezvestnom 15-ročnom Marošovi z Bratislavy

17.06.2024 13:40

Odišiel v sobotu z miesta svojho bydliska na Bagarovej ulici v hlavnom meste na neznáme miesto.

Tomáš Taraba

Taraba nečakane zahlasoval: štáty EÚ schválili normu o obnove prírody, nariadenie prešlo len tesne

17.06.2024 13:30, aktualizované: 14:19

Nariadenie vyžaduje, aby členské štáty zaviedli opatrenia na obnovu aspoň 20 percent pevninských a morských oblastí EÚ do roku 2030.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 21
Celková čítanosť: 61962x
Priemerná čítanosť článkov: 2951x

Autor blogu

Kategórie