Založ si blog

Slniečkársky život

Slniečkárov je málo – je ich však viac počuť, lebo nahlas ručia a novinári im dávajú neprimeraný priestor, lebo sami novinári – prestitúti sú slniečkári. A prečo by prestitúti takýchto „travičov studní“ nepodporovali (teda aj sami seba navzájom), keď za to dostávajú zaplatené ktovie odkiaľ – podotýkam, že novinárski slniečkári z predaja novín isto nie.

Veď je to také ľahké živobytie, nič netvoriť, za nič nemať zodpovednosť, iba ničiť a škodiť – veľmi pohodlný život slniečkára.

Ďalšou výraznou črtou slniečkára – novinára je neschopnosť čítať s porozumením. Tzn., keď slniečkárovi dáte k nahliadnutiu text s logicky daným významom, slniečkár z toho vytvorí vlastný blud a bude sa ešte múdro tváriť.

No a pointa na záver – slniečkári a aj slniečkárski novinári sa sami pred verejnosťou zreteľne odhaľujú a ani o tom nevedia. V odborných publikáciách je takéto konanie pomenované ako profesionálny idiotizmus.

 

Komunálne voľby nie sú o SMERE

11.11.2018

Strana Smer je v niekoľkých voľbách úspešná, volilo ju statisíce občanov SR - to je fakt. Ale v komunálnych voľbách nejde o parlamentné strany. Nastáva nám tu na Slovensku iný problém: viac »

Narušená suverenita

26.08.2018

V mediálnom priestore sa v drvivej prevahe oboznamujeme výhradne s názormi úzkeho vyprofilovaného prúdu - t.j. prezidenstkej kancelárie v koordinácii s pravicovými médiami, ktoré vlastnia zahraničné viac »

Čo je agresia?

02.08.2018

V súčasnosti začalo vojenské cvičenie NATO a pridružených štátov. Môže niekto ešte pochybovať o agresívnom správaní tohoto vojenského paktu, keď niektoré aktivity cvičenia umiestnili viac »

Huawei vs Apple

Čínska odveta za Huawei môže zničiť dominanciu Apple

23.05.2019 10:00

Až pätina amerických mobilných telefónov iPhone sa každý rok predá v Číne

sefcovic 1

SLEDUJTE NAŽIVO: Ide o pravdu s Marošom Šefčovičom

23.05.2019 09:59

Bude Maroš Šefčovič opäť zastupovať Slovensko v Európskej komisii a ako vysvetlí svoje postoje v prezidentskej kampani?

stravovanie, gastrolístky, stravné lístky

Minimálna suma gastrolístkov sa zrejme zvýši až od 1. júla

23.05.2019 09:30

Minimálna hodnota stravných lístkov sa v tomto roku zvýši zrejme až od 1. júla. Vlani pritom najnižšia suma gastrolístkov stúpla už od 1. júna.

USA / väzenský komplex

"Amerického talibanca" Johna Walkera Lindha prepustia po 17 rokoch na slobodu

23.05.2019 09:28

Proti jeho prepusteniu namieta rodina Mikea Spanna, ktorý v Afganistane prišiel o život počas vzbury talibanských väzňov.

jaromal

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 24186x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie