Založ si blog

Slniečkársky život

Slniečkárov je málo – je ich však viac počuť, lebo nahlas ručia a novinári im dávajú neprimeraný priestor, lebo sami novinári – prestitúti sú slniečkári. A prečo by prestitúti takýchto „travičov studní“ nepodporovali (teda aj sami seba navzájom), keď za to dostávajú zaplatené ktovie odkiaľ – podotýkam, že novinárski slniečkári z predaja novín isto nie.

Veď je to také ľahké živobytie, nič netvoriť, za nič nemať zodpovednosť, iba ničiť a škodiť – veľmi pohodlný život slniečkára.

Ďalšou výraznou črtou slniečkára – novinára je neschopnosť čítať s porozumením. Tzn., keď slniečkárovi dáte k nahliadnutiu text s logicky daným významom, slniečkár z toho vytvorí vlastný blud a bude sa ešte múdro tváriť.

No a pointa na záver – slniečkári a aj slniečkárski novinári sa sami pred verejnosťou zreteľne odhaľujú a ani o tom nevedia. V odborných publikáciách je takéto konanie pomenované ako profesionálny idiotizmus.

 

POZOR, FARSKÁ NA CESTÁCH! ! !

21.06.2019

Opäť hrozí nebezpečenstvo umelo vyvolaných protestov od naivnej a nie príliš múdrej, o to viac afektovanej dievčiny Farskej, ktorá momentálne cestuje na východ rýchlikom č. 607 ANDREA SHOP viac »

Manipulácia objektívnych faktov v kníhkupectve a na niektorých školách

04.06.2019

V r. 2016 vyšla v jednom našom kníhkupectva kniha: "Utajované dejiny USA" od nemeckého spisovateľa Karlheinza Deschnera s poditulkom " Skurvená Amerika". Podľa nejakého zvláštneho kľúča kníhkupectvo viac »

Komunálne voľby nie sú o SMERE

11.11.2018

Strana Smer je v niekoľkých voľbách úspešná, volilo ju statisíce občanov SR - to je fakt. Ale v komunálnych voľbách nejde o parlamentné strany. Nastáva nám tu na Slovensku iný problém: viac »

muž, brúska, rezbár, práca, drevo

Česi potrebujú ľudí, lákajú aj Filipíncov, Indov či Kazachov

24.08.2019 21:28

České firmy už dlhší čas zápasia s nedostatkom pracovných síl. Zamestnávateľom v Česku chýba až pol milióna pracovníkov.

franúzsko, summit G7

Vo francúzskom Biarritzi sa začal summit vyspelých ekonomík G7

24.08.2019 21:08, aktualizované: 21:25

Otázka, či je G7 stále relevantným a efektívnym fórom pre riešenie globálnych problémov, nadobúda na naliehavosti.

osobny bankrot

Osobný bankrot využili desaťtisíce ľudí, vrátane špekulantov

24.08.2019 17:50

Inštitút osobného bankrotu doteraz využili na Slovensku desaťtisíce ľudí. Vyplýva to zo štatistík ministerstva spravodlivosti.

duhový pride 2019, pochod, bratislava, dúha, vlajka

Centrom Košíc prešli stovky účastníkov dúhového pochodu

24.08.2019 17:47

Cieľom je podľa organizátorov vytvorenie priestoru, v ktorom títo ľudia môžu verejne prežiť svoju identitu.

jaromal

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 12
Celková čítanosť: 28114x
Priemerná čítanosť článkov: 2343x

Autor blogu

Kategórie