Založ si blog

Slniečkársky život

Slniečkárov je málo – je ich však viac počuť, lebo nahlas ručia a novinári im dávajú neprimeraný priestor, lebo sami novinári – prestitúti sú slniečkári. A prečo by prestitúti takýchto „travičov studní“ nepodporovali (teda aj sami seba navzájom), keď za to dostávajú zaplatené ktovie odkiaľ – podotýkam, že novinárski slniečkári z predaja novín isto nie.

Veď je to také ľahké živobytie, nič netvoriť, za nič nemať zodpovednosť, iba ničiť a škodiť – veľmi pohodlný život slniečkára.

Ďalšou výraznou črtou slniečkára – novinára je neschopnosť čítať s porozumením. Tzn., keď slniečkárovi dáte k nahliadnutiu text s logicky daným významom, slniečkár z toho vytvorí vlastný blud a bude sa ešte múdro tváriť.

No a pointa na záver – slniečkári a aj slniečkárski novinári sa sami pred verejnosťou zreteľne odhaľujú a ani o tom nevedia. V odborných publikáciách je takéto konanie pomenované ako profesionálny idiotizmus.

 

Komunálne voľby nie sú o SMERE

11.11.2018

Strana Smer je v niekoľkých voľbách úspešná, volilo ju statisíce občanov SR - to je fakt. Ale v komunálnych voľbách nejde o parlamentné strany. Nastáva nám tu na Slovensku iný problém: viac »

Narušená suverenita

26.08.2018

V mediálnom priestore sa v drvivej prevahe oboznamujeme výhradne s názormi úzkeho vyprofilovaného prúdu - t.j. prezidenstkej kancelárie v koordinácii s pravicovými médiami, ktoré vlastnia zahraničné viac »

Čo je agresia?

02.08.2018

V súčasnosti začalo vojenské cvičenie NATO a pridružených štátov. Môže niekto ešte pochybovať o agresívnom správaní tohoto vojenského paktu, keď niektoré aktivity cvičenia umiestnili viac »

Huawei P30 Pro, smartfón

Slovenskí operátori zatiaľ len sledujú, čo sa deje s Huawei

23.05.2019 09:14

Reštrikcie USA voči čínskej firme Huawei by sa zatiaľ nemali nijako odraziť na ponuke zariadení slovenských mobilných operátorov.

theresa mayová

The Times: Mayová svoje odstúpenie oznámi v piatok

23.05.2019 09:13

Britská premiérka Theresa Mayová by mala odstúpenie zo svojej funkcie oznámiť v piatok 24. mája.

Pavol Rusko

Začína sa proces s Ruskom a mafiánskymi bosmi v kauze objednávky vraždy Volzovej

23.05.2019 07:54

Proces sa začne v pojednávacej miestnosti v bratislavskej väznici.

vojaci, syria, usa

Pentagón predstaví plán na vyslanie tisícok vojakov na Blízky východ

23.05.2019 06:40

Cieľom je posilniť obranu proti možným hrozbám zo strany Iránu. Spojené štáty by mohli do oblasti vyslať až 10 000 príslušníkov.

jaromal

Len ďalšia Blog.Pravda.sk stránka

Štatistiky blogu

Počet článkov: 10
Celková čítanosť: 24185x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie